Drodzy Rodzice!

W związku z panującą w naszym kraju epidemią, wprowadzonych zostało wiele ograniczeń. Jednym  z nich  jest zamknięcie szkół i przedszkoli. Z pewnością stanowi to duże utrudnienie dla rodziców, dzieci, ale także dla nas nauczycieli.     Chcąc wspierać  Państwa w tym trudnym okresie i mieć choć wirtualny kontakt z naszymi wychowankami, od poniedziałku 23 marca  dwa razy w tygodniu, w godzinach porannych, będziemy przesyłać na dostępne nam  e-maile rodziców  propozycje zabaw, zadań, ćwiczeń , filmików itp. Kochani Rodzice będziecie mogli wykorzystywać te pomoce w uatrakcyjnieniu swoich zabaw w domu. Materiały te będą podzielone na dni tygodnia. Prosimy wykonywać je jednak w czasie najbardziej dogodnym dla Państwa i zgodnie z własnymi możliwościami, czy posiadanymi materiałami. Wiadomo, że  większość sklepów jest zamknięta, dlatego prosimy wykorzystywać  to co jest dostępne w domu. Niektórymi propozycjami będą karty pracy, jeśli istnieje możliwość ich wydrukowania to dobrze, ale jeśli nie ma w domu drukarki, to wystarczy omówić zadanie lub ominąć tę formę. Mamy też ogromną prośbę o zbieranie wykonanych prac, byśmy mogły, po powrocie do przedszkola, zrobić wielką galerię. Można też dziecku wykonać zdjęcia przy pracy i przesyłać nauczycielom e-mailowo. Pamiętajcie! Naszym celem nie jest dołożenie Wam Rodzicom dodatkowych obowiązków lecz pomoc w zagospodarowaniu wolnego czasu dzieci. Będziemy wdzięczne za informacje zwrotne, czy proponowana przez nas forma zabawy z dzieckiem jest dla Was przydatna. Czekamy na uwagi, pytania i Wasze propozycje.

Drodzy Rodzice i Kochane Wesołe Skrzaty życzymy Wam przede wszystkim  zdrowia, spokoju i pozytywnego myślenia. Pozdrawiamy serdecznie.

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola.