Wyniki konkursu „Ekozabawka”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki  konkursu „Eko- zabawka” zorganizowanego przez nasze przedszkole. Nie spodziewaliśmy się takiego dużego odzewu na naszą propozycję zabawy. Wzięło w niej udział 26 dzieci wspólnie ze swoimi  rodzinami.  Wszystkie prace wykonane zostały na wysokim poziomie, cechowała je duża kreatywność, fantazja autorów, praktyczne wykorzystanie odpadów ekologicznych.  Widoczna była też wspaniała współpraca dzieci z rodzicami.  W wyniku Państwa głosowania wyróżnione zostały następujące prace :

I miejsce -„Wiosenna łąka-tor kulkowy”
II.miejsce -„Park dinozaurów”
III.miejsce -„Czerwony kapturek-teatrzyk”.

W związku z dużym wkładem pracy włożonym przez wszystkich biorących udział w konkursie w przygotowanie swoich wytworów, mamy niespodziankę- postanowiliśmy nagrodzić wszystkich uczestników. Nagrody można odbierać w przedszkolu od 20-22. 05. 20 r. w godzinach 8.00 – 15. 30.