Zapraszamy!

Kochani!

Od 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny! Pracujemy w normalnym trybie od 6:00 do 16:30. Obowiązuje nas jednak nadal reżim sanitarny i związane z nim obostrzenia. Z tego powodu rodzice i opiekunowie nadal nie mogą wchodzić z dziećmi do przedszkola. Nasza szatnia jest zbyt mała, by zachować wymagany dystans społeczny 1,5 m. Przypominam również, że do przedszkola mogą być przyprowadzane tylko dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych typu katar, kaszel, czy gorączka! Dzieci nie mogą także przynosić swoich zabawek, przytulanek, itp. Pomimo wszystko mam jednak nadzieję, że dzieci nadal będą świetnie się bawiły w przedszkolu, a nowy rok szkolny nie będzie zbytnio różnił się od poprzedniego.

Pozdrawiam. Anna Szuba – dyrektor przedszkola