Przedstawienie Mozaiki.

Dnia 28 marca będziemy gościć animatorów z Mozaiki z przedstawieniem  „Roześmiana wiosna”. Przypominamy o wpłatach na teatrzyki na konta grupowe.

 

Fotograf w przedszkolu.

Informujemy, że dnia 15 marca będą robione w przedszkolu profesjonalne zdjęcia indywidualne. Chętnych rodziców prosimy o zapisy w szatni przedszkola.Prosimy o odpowiedni strój w tym dniu, ponieważ istnieje możliwość wykonania zdjęcia grupowego.

Kiermasz wielkanocny!!!

Drodzy Państwo chcemy w tym roku przygotować z Waszą pomocą ŚWIĄTECZNY KIERMASZ.  Prosimy aby każdy w domu przygotował przynajmniej jedną świąteczną ozdobę i dostarczył ją do przedszkola najpóźniej do 29 marca. Wspólnymi siłami na pewno uda nam się przygotować piękne ozdoby, wśród których każdy znajdzie ozdobę na swój  świąteczny stół. Życzymy przyjemnej pracy, wspaniałych efektów i z góry dziękujemy za włączenie się w tę akcję!!!

 

Czytamy dzieciom!

Drodzy rodzice zapraszamy chętne osoby do czytania bajek dzieciom w ranku. Można przyjść w godzinach od  7:45 do 8:10.Wszystkie zaproszenia zostały rozdane po zebraniu. Prosimy więc o wypełnienie ich imieniem z dopiskiem – mama lub tata (imię przedszkolaka ) oraz kiedy chcecie nas państwo odwiedzić i poczytać.Gotowe zaproszenia prosimy przypiąć do tablicy informacyjnej pod jadłospisem. Książeczkę z bajką wybieracie Państwo!    Dziękujemy za zainteresowanie.

 

Drzwi otwarte w przedszkolu

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców wraz z dziećmi na „Drzwi otwarte” do naszego przedszkola, które odbędą się w piątek 22 lutego godz. 10:00 – 11:00 oraz w czwartek  7 marca o godz. 15:00 – 16:00. W zakładce „Rekrutacja” zamieszczone są wszystkie szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Deklaracje o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej!

Drodzy Państwo! Od poniedziałku 28 stycznia 2019r. zostaną wydawane deklaracje o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2019/20. Ostateczny termin zwrócenia wypełnionej deklaracji mija 14 lutego 2019r. Brak złożonej deklaracji skutkuje rezygnacją z miejsca w naszym przedszkolu od 1 września 2019r.,dlatego proszę o terminowe zwrócenie kart u pań w grupie I Krasnale.

Balik Karnawałowy 2019!

Dnia 5 lutego 2019r. w naszym przedszkolu odbędzie się Balik Karnawałowy. Tańce i konkursy będą trwały od godz. 9:00 do 11:30. Prosimy o przygotowanie wspólnie z dziećmi ciekawych strojów-tematyka dowolna.