Zebranie organizacyjne!

Uprzejmie informujemy Rodziców dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola, że  dnia 04.06.2019r. o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie organizacyjne. Serdecznie zapraszamy.

Dzień Dziecka 2019

Uprzejmie informujemy, że dnia 31 maja będziemy świętować w naszym przedszkolu „Dzień Dziecka”. Dzieci w tym dniu mogą przyjść przebrane w różne stroje, mile będą widziane stroje związane z dziećmi z innych krajów, a nawet kontynentów. W ramach tego święta pojedziemy 3 czerwca do kina. Wyjazd nie dotyczy grupy Krasnali. Szczegóły będą podane bliżej terminu wyjazdu.

Dzień Sportu.

Drodzy Rodzice uprzejmie informujemy,  iż w dniu   15.05.2019 r. ( środa ) odbędzie się” Dzień Sportu” na naszym przedszkolnym placu zabaw.Prosimy o strój dostosowany do warunków pogodowych ( szczególnie buty ! ).  W razie deszczu imprezę przeniesiemy na inny termin.

Bieg przedszkolaka!

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w „Biegu Przedszkolaka”, który odbędzie się w dniu 8 maja 2019r . o godz. 9:30 na Stadionie OSiR w Mosinie. „Ruch to zdrowie” poprzez to hasło chcemy zachęcić dzieci do zdrowego trybu życia i zainteresować sportem. Prosimy w środę 8. maja o strój sportowy do ćwiczeń na powietrzu. Gotowi do startu, START !

 

Święta Wielkanocy.

Święta Wielkanocy

Odwiedziny Mozaiki.

Uprzejmie informujemy, że 11 kwietnia będziemy gościć animatorów Mozaiki z przedstawieniem pt: „Rozśpiewana wiosna- tradycyjne pieśni i zwyczaje wiosenne.”

Wycieczka!

Drodzy Rodzice uprzejmie informujemy, iż dnia 16. kwietnia 2019 r. wyjeżdżamy na wycieczkę do Nenufar Club – Pirackiego Parku Rozrywki w Kościanie na spotkanie połączone z zabawą „Wielkanocne zaczepki – zając kontra kurczak”. Wyjazd o godz. 9:00 z przedszkola, powrót ok. 13:00. Obiad w przedszkolu ok. 13:15, dlatego prosimy o odbiór dzieci w tym dniu po godz. 13:30.  Wpłaty za wycieczkę dokonujemy do dnia 11.04.2019 r. u skarbnika danej grupy.

Przedstawienie Mozaiki.

Dnia 28 marca będziemy gościć animatorów z Mozaiki z przedstawieniem  „Roześmiana wiosna”. Przypominamy o wpłatach na teatrzyki na konta grupowe.

 

Fotograf w przedszkolu.

Informujemy, że dnia 15 marca będą robione w przedszkolu profesjonalne zdjęcia indywidualne. Chętnych rodziców prosimy o zapisy w szatni przedszkola.Prosimy o odpowiedni strój w tym dniu, ponieważ istnieje możliwość wykonania zdjęcia grupowego.