Opatrunek na ratunek.

Drodzy Rodzice  zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Opatrunek na ratunek”. Przyda się dosłownie wszystko: bandaże, gaza, kompresy, plastry, wata oraz rękawiczki gumowe. Dary trafią do szpitali, w których pracują lekarze wysyłani przez poznańską fundację Redemptoris Missio. Lekarze powracający z pracy w misyjnych szpitalach podkreślają jak bardzo brakuje tam podstawowych materiałów i leków. Każdy bandaż, czy plaster są na wagę złota. Kiedy przychodzą paczki z Fundacji to zawsze wielka radość i święto. W naszym Przedszkolu akcja potrwa do 5 listopada 2019r. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

 

 

Wycieczka „Leśnych ludków” i „Koszałków Opałków”.

Drodzy Rodzice  informujemy, że dniu 9.10.2019 r. odbędzie się wycieczka autokarowa do Bramy Poznania ICHOT. Weźmiemy udział  w zajęciach edukacyjnych w muzeum i zwiedzimy Ostrów Tumski.  Wycieczka jest dla dzieci z grupy II i III. Prosimy o wpłatę 23 zł. na konto skarbników poszczególnych grup do dnia 7.10.2019r.

 

Święto plonów u „Wesołych skrzatów”.

Serdecznie zapraszamy  dnia 26 września o godz. 16.00 do naszego przedszkola, gdzie na terenie placu zabaw,  chcemy wspólnie z dziećmi i rodzicami obchodzić „Święto plonów”. Zapewniamy liczne atrakcje, liczymy także na zgłaszanie przez chętnych rodziców swoich propozycji  na włączenie się w te obchody. Prosimy w tym celu o kontakt z nauczycielkami grup.

Zebranie organizacyjne!

Dnia 4 września  2019r. na  godzinę  17: 00 serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na ogólne  zebranie organizacyjne oraz zebrania w grupach, dotyczące funkcjonowania przedszkola w roku szkolnym 2019/20. W związku z  tematyką zebrania i potrzebnym do jej omówienia czasem,  prosimy o nie zabieranie ze sobą dzieci i  zapewnienie im opieki w domu.

Wracamy do przedszkola!

Wracamy do przedszkola!

Dni adaptacyjne w przedszkolu!

Serdecznie zapraszamy  rodziców oraz dzieci nowoprzyjęte  do najmłodszej grupy przedszkolnej na dni adaptacyjne. Odbywać się one będą od środy 28.08. do piątku 30.08.2019r. Spotkania  codziennie zaczynają się punktualnie o godzinie 9:00. Ze względów lokalowych bardzo prosimy, aby dziecku towarzyszył tylko jeden opiekun.

Co powinno zabrać ze sobą dziecko idąc pierwszy raz do przedszkola?Przede wszystkim : dobry humorprzytulankę, która będzie ,,wspierać”  dziecko w nowym otoczeniu; pantofle– podpisane imieniem i nazwiskiem; ubrania na przebranie w razie konieczności zmiany odzieży, bielizny ; podpisane aktualne zdjęcie dziecka.  Zapraszamy !!!

 

Dyżur letni

Informujemy, że nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny od 29 lipca do 09 sierpnia 2019 r. w godz. od 6:00 do 17:00.

Lato, wakacje-to jest to!

Lato, wakacje- to jest to!

 

Zebranie organizacyjne!

Uprzejmie informujemy Rodziców dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola, że  dnia 04.06.2019r. o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie organizacyjne. Serdecznie zapraszamy.