Lato, wakacje-to jest to!

Lato, wakacje- to jest to!

 

Ogłoszenie Dyrektora.

Dyrektor Przedszkola nr 2 „Wesołe Skrzaty” w Mosinie  ogłasza nabór na wolne stanowisko sekretarki.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

Zakres obowiązków:

– prowadzenie biura przedszkola i jego dokumentacji,

Wymagane umiejętności i zdolności:

  1. Dobra organizacja pracy.
  2. Praca w zespole.
  3. Znajomość przepisów prawnych mających zastosowanie w wykonywanej pracy.
  4. Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  5. Odpowiedzialność, terminowość, rzetelność.

Wymiar zatrudnienia:

0,25 etatu (z możliwością dopełnienia do pełnego etatu w Przedszkolu Nr 3 Integracyjnym w Mosinie, w Przedszkolu Nr 4 w Mosinie, w Przedszkolu w Wiórku).

Oferty można składać do 14.06.2019r. osobiście w:    

Przedszkolu nr 2 ul. Powstańców Wielkopolskich 1, 62-050 Mosina lub drogą elektroniczną: przedszkolenr2.mosina@o2.pl

Na dokumentach rekrutacyjnych proszę o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury naboru na wolne  stanowisko sekretarki w Przedszkolu nr 2 w Mosinie – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r.  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz.1000).

Wyjazd do kina.

Informujemy, że w dniu 3.06.2019 r. ( poniedziałek ) grupa Średniaków i Starszaków pojedzie na wycieczkę do Multikina 51 w Poznaniu. W programie „Moja pierwsza wizyta w kinie” będziemy zwiedzać kino, poznamy zasady savoir vivre’u  i obejrzymy  bajkę animowaną pt. „Przygody Basi”.

 

Zebranie organizacyjne!

Uprzejmie informujemy Rodziców dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola, że  dnia 04.06.2019r. o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie organizacyjne. Serdecznie zapraszamy.

Dzień Dziecka 2019

Uprzejmie informujemy, że dnia 31 maja będziemy świętować w naszym przedszkolu „Dzień Dziecka”. Dzieci w tym dniu mogą przyjść przebrane w różne stroje, mile będą widziane stroje związane z dziećmi z innych krajów, a nawet kontynentów. W ramach tego święta pojedziemy 3 czerwca do kina. Wyjazd nie dotyczy grupy Krasnali. Szczegóły będą podane bliżej terminu wyjazdu.

Dzień Sportu.

Drodzy Rodzice uprzejmie informujemy,  iż w dniu   15.05.2019 r. ( środa ) odbędzie się” Dzień Sportu” na naszym przedszkolnym placu zabaw.Prosimy o strój dostosowany do warunków pogodowych ( szczególnie buty ! ).  W razie deszczu imprezę przeniesiemy na inny termin.

Bieg przedszkolaka!

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w „Biegu Przedszkolaka”, który odbędzie się w dniu 8 maja 2019r . o godz. 9:30 na Stadionie OSiR w Mosinie. „Ruch to zdrowie” poprzez to hasło chcemy zachęcić dzieci do zdrowego trybu życia i zainteresować sportem. Prosimy w środę 8. maja o strój sportowy do ćwiczeń na powietrzu. Gotowi do startu, START !

 

Święta Wielkanocy.

Święta Wielkanocy

Odwiedziny Mozaiki.

Uprzejmie informujemy, że 11 kwietnia będziemy gościć animatorów Mozaiki z przedstawieniem pt: „Rozśpiewana wiosna- tradycyjne pieśni i zwyczaje wiosenne.”