Uwaga!!!

Uprzejmie informujemy o terminach uroczystości, które będą miały miejsce w styczniu w naszym przedszkolu.

Dzień Babci i Dziadka:

21.01.2020r. o godz. 9.30-Koszałki – Opałki,

22.01.2020r. o godz. 9.30 – Leśne ludki,

23.01.2020r. o godz. 9.30 – Krasnoludki.

Balik karnawałowy24. 01.2020 w godzinach 9.00-11.00.

 

Życzenia

Świętujemy Boże Narodzenie!

Drodzy Rodzice i Dzieci! W czwartek 19 grudnia odwiedzi nas Gwiazdor z prezentami! Jego wizytę poprzedzi świąteczne przedstawienie pt: „Pastorałka”. Następnie nasz miły gość rozda dzieciom prezenty oraz wykonamy pamiątkowe zdjęcie. Następnego dnia(20 grudnia) obejrzymy Jasełka przygotowane przez grupę Starszaków, a o godz. 11.30 zasiądziemy do wspólnego obiadu wigilijnego. Prosimy o odświętny strój w tych dniach.

Mikołajki tuż,tuż!

W piątek 6 grudnia to data, która jednoznacznie kojarzy się z odwiedzinami bardzo lubianego gościa- św. Mikołaja. Prosimy, żeby w tym dniu wszystkie „Wesołe skrzaty” ubrane były w ubrania koloru czerwonego oraz w miarę możliwości mikolajowe czapki. To z pewnością pozwoli nam na wspaniałą, wspólną zabawę.

Opatrunek na ratunek.

Drodzy Rodzice  zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Opatrunek na ratunek”. Przyda się dosłownie wszystko: bandaże, gaza, kompresy, plastry, wata oraz rękawiczki gumowe. Dary trafią do szpitali, w których pracują lekarze wysyłani przez poznańską fundację Redemptoris Missio. Lekarze powracający z pracy w misyjnych szpitalach podkreślają jak bardzo brakuje tam podstawowych materiałów i leków. Każdy bandaż, czy plaster są na wagę złota. Kiedy przychodzą paczki z Fundacji to zawsze wielka radość i święto. W naszym Przedszkolu akcja potrwa do 5 listopada 2019r. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

 

 

Wycieczka „Leśnych ludków” i „Koszałków Opałków”.

Drodzy Rodzice  informujemy, że dniu 9.10.2019 r. odbędzie się wycieczka autokarowa do Bramy Poznania ICHOT. Weźmiemy udział  w zajęciach edukacyjnych w muzeum i zwiedzimy Ostrów Tumski.  Wycieczka jest dla dzieci z grupy II i III. Prosimy o wpłatę 23 zł. na konto skarbników poszczególnych grup do dnia 7.10.2019r.

 

Święto plonów u „Wesołych skrzatów”.

Serdecznie zapraszamy  dnia 26 września o godz. 16.00 do naszego przedszkola, gdzie na terenie placu zabaw,  chcemy wspólnie z dziećmi i rodzicami obchodzić „Święto plonów”. Zapewniamy liczne atrakcje, liczymy także na zgłaszanie przez chętnych rodziców swoich propozycji  na włączenie się w te obchody. Prosimy w tym celu o kontakt z nauczycielkami grup.

Zebranie organizacyjne!

Dnia 4 września  2019r. na  godzinę  17: 00 serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na ogólne  zebranie organizacyjne oraz zebrania w grupach, dotyczące funkcjonowania przedszkola w roku szkolnym 2019/20. W związku z  tematyką zebrania i potrzebnym do jej omówienia czasem,  prosimy o nie zabieranie ze sobą dzieci i  zapewnienie im opieki w domu.

Wracamy do przedszkola!

Wracamy do przedszkola!